Wojskowy Klub Sportowy ZEGRZE
ul. Groszkowskiego 8, 05-131 Zegrze
tel. 605-418-152
email: klub@wkszegrze.com.pl 

High Performance

 

kurs motorowodnyMotorowodne.com to nowy serwis Wojskowego Klubu Sportowego ZEGRZE poświęcony jednej z dziedzin naszej działalności, jaką jest szkolenie adeptów sztuki motorowodnej. Szkoleniami motorowodnymi zajmujemy się od kilkunastu lat i wyszkoliliśmy już setki motorowodniaków. Prowadzimy kursy i szkolenia na patenty sternika motorowodnego i licencję na holowanie narciarza wodnego. Zajęcia praktyczne i teoretyczne przeprowadzone są w oparciu o naszą bazę dydaktyczną znajdująca się na przystani WKS ZEGRZE. Prowadzą je wysoko wykwalifikowani instruktorzy, członkowie naszej sportowej sekcji motorowodnej. Dzięki czemu w trakcie szkolenia  kursanci oprócz sprzętu turystycznego mają okazje zapoznać się  z najnowocześniejszymi łodziami sportowymi.

Kurs na licencję na holowanie narciarza wodnego - NW 07/2015

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie kurs przygotowujący do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego. Program zajęć opracowany jest zgodnie z nowymi wymaganiami, które weszły w życie rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki w kwietniu 2013 roku.

... czytaj więcej >>

OSTATNI kurs na patent sternika motorowodnego - SM 15/2015

Wcześniej zapowiadaliśmy zakończenie szkoleń w tym roku, odpowiadając jednak na niespodziewanie duże zainteresowaniem szkoleniem na koniec sezonu, zapraszamy na OSTATNI W TYM ROKU kurs przygotowujący do egzaminu na stopień sternika motorowodnego. Program zajęć opracowany jest zgodnie z nowymi wymaganiami, które weszły w życie rozporządzeniem Ministra Sport i Turystyki w kwietniu 2013 roku.

... czytaj więcej >>

Szkolenia indywidualne

Dla osób które nie mogą uczestniczyć w kursach weekendowych oferujemy możliwość szkolenia indywidualnego.... czytaj więcej >>

Sezon 2015 już prawie za nami...

 

Skorzystaj z ostatniej chwili aby zdobyć w tym roku patent motorowodny ! Kurs na patent sternika motorowodnego w nowej obniżonej cenie 650 zł  490 zł. 

... czytaj więcej >>

Warunki uzyskania patentu sternika motorowodnego

Warunkiem uzyskania patentu sternika motorowodnego jest:...

... czytaj więcej >>

Nowe uprawnienia sternika motorowodnego

Przedstawiamy nowe uprawnienia sternika motorowodnego zawarte w Rozporządzeniu Ministra Sportu w sprawie uprawiania turystyki wodnej z 2013 roku.

... czytaj więcej >>

Bez patentu...

W myśl obowiązujących przepisów posiadanie patentu nie jest wymagane...

 

 

... czytaj więcej >>

Dokumenty stażowe

Wytyczne do prawidłowego wypełniania dokumentów stażowych.

 

... czytaj więcej >>